Укладання рулонного газону

Замовити послуги чи отримати консультацію можна по телефону:
+380 67 310 75 40

Укладання рулонного газону - процес вкрай складний і трудомісткий, що вимагає знання технології, наявність спеціального обладнання, ретельне дотримання вимог до поливу, прикатки і подальшого догляду за газоном. Від правильного підбору типу рулонного газону, своєчасності та злагодженості дій фахівців в його укладанні, поливу і прикатки залежить приживлюваність, зовнішній вигляд, термін служби трав'яного покриття.

Компанія "GreenUp!" пропонує проведення комплексу робіт з благоустрою та озеленення територій у Львові та Львівській області. Завдяки гнучкій ціновій політиці, сучасному оснащенню, великому досвіду роботи в своїй сфері і індивідуальному підходу до замовлень ми гарантуємо надання послуг на високому професійному рівні.

Укладання рулоннго газону Львів

Чому важлива підготовка ґрунту під укладку газону?

Перед тим, як проводити укладання газону, ґрунт під ним повинен пройти попередню обробку. Кількість і характер дій фахівців залежить від початкового стану ділянки. Як правило, підготовка ґрунту включає в себе:

 • - аналіз ґрунту для виявлення ступеня зволоженості, необхідності в добриві, заміні верхнього шару ґрунту;
 • - аналіз функціонального використання території та її освітленості;
 • - врахування побажань власника ділянки, вибір відповідного типу рулонного покриття;
 • - розробка заходів по підготовці ґрунту до укладання та виконання всього переліку робіт;

Результатом дій фахівців стає родючий ґрунт без бур'янів, оброблений для того чи іншого типу газону. Таким чином, тільки при знанні маси нюансів і вимог трав'яне покриття буде відповідати всім своїм характеристикам.

Особливості укладання рулонного газону на ділянці

Перед укладанням необхідно розрахувати потрібну кількість м2 газону. При цьому, якщо територія має складну форму, то замовляти рулонний газон краще з невеликим запасом, приблизно 5-10% від всієї площі ділянки.

Укладання газону в рулонах краще починати відразу ж після доставки. Перед початком робіт спушити верхній шар підготовленого ґрунту на 2 см і забезпечити щільне прилягання до ґрунту. Укладати газон потрібно по прямій лінії (від забору або вимощення будинку), краю рулонів щільно притискати один до одного, але ні в якому разі не накладати наверх. Щілин для присипки землею також бути не повинно. Якщо озеленення проводиться в жарку погоду, то газон при укладанні потрібно змочити невеликою кількістю води.

Як правильно поливати рулонні газони?

Пам'ятайте, що після зрізання і доставки газон потребує великої кількості вологи. Починайте полив відразу ж після укладання декількох рулонів, основа для розрахунку - 20 л на 1 м2. Особливу увагу приділіть місцям, де трав'яне покриття контактує з асфальтом, бетоном, металом - тут потрібно збільшити норму поливу в кілька разів.

Щоб перевірити, чи правильно ви полили газон, підніміть кілька рулонів і переконайтеся, що вода промочила дернину і пішла в ґрунт. Якщо ґрунт під рулоном залишився сухим, то необхідний додатковий полив. Розподіляйте вологу рівномірно по ділянці, і в наступний тиждень після укладання також рясно поливайте рулонний газон водою. Через тиждень акуратно підніміть кілька рулонів і подивіться на стан кореневої системи. У нормі повинні бути видні тонкі білі корінці. Якщо вони є, то з вашим газоном все в порядку. При появі на газоні жовтих плям, перевірте чи щільно прилягає покриття до землі. При необхідності підсипте ґрунт, прикатайте катком і рясно поливайте пожовклі місця водою.

Навіщо прикатувати рулонний газон?

Після укладання газону його потрібно прикатати ручним або механічним садовим катком, щоб вирівняти поверхню і усунути прошарок повітря між ґрунтом і рулоном. Процедура прикатування гарантує:

 • - швидке укорінення;
 • - прискорення відростання трави;
 • - усунення нерівностей;
 • - поліпшену подачу вологи до кореневої системи.
  • Як відбувається процес укладання рулонних газонів

   1. Прибираємо сміття, знімаємо і вивозимо верхній шар дерну разом з бур'янами

   2. Завозимо пісок і родючий ґрунт

   3. Укладаємо шар піску та анти-кротову сітку

   4. Вирівнюємо поверхню "під планку", виводимо ухили. вносимо добрива

   5. Доставляємо свіжий рулонний газон з розсадника

   6. Укладаємо газон, вирізаємо пристовбурні круги

   Замовлення послуг з укладання рулонного газону

   Щоб замовити послуги укладання рулонних газонів у Львові та Львіській області зв'яжіться з нами по телефону +380 67 310 75 40 або електронною поштою info@greenup.com.ua.

Зателефонуйте нам

+380 67 310 75 40

Залиште заявку та ми з вами зв'яжемось