Посадка рослин у Львові і Львівській області

Замовити послуги чи отримати консультацію можна по телефону:
+380 67 310 75 40

Посадка рослин не така проста справа, як це може здатися на перший погляд. Так, наприклад, щоб рослини добре росли і розвивалися, необхідно знати, які ґрунти люблять ті чи інші види рослин, їх норми поливу, терміни посадки рослин, сумісність рослин при посадці на одній ділянці і так далі. Посадка рослин на дачі, як і посадка рослин в місті, передує велика і кропітка робота. Спочатку необхідно розробити ландшафтний дизайн ділянки, вирішити, які рослини будуть використовуватися для озеленення, визначити обсяг робіт з благоустрою та розробити план посадки рослин.

Посадка рослин Львів

Традиційно вважається, що найкращий час для посадки рослин весна і осінь. Посадка рослин навесні починається в квітні, відразу ж після сходу снігу. Це найкращий час для посадки чагарників і посадки дерев кісточкових культур (вишні, сливи, черешні і так далі). Це пов'язано з тим, що у них біологічні процеси починаються набагато раніше, ніж у зерняткових порід дерев, тому, чим раніше вони посаджені, тим легше ними переноситься післяпосадковий стрес. Потім приступають до посадки яблунь, груш, посадки квітів-однорічників і посадки декоративних рослин.

Наша компанія "GreenUp!" пропонує повний спектр послуг з посадки дерев, чагарників і квітів на дачній або присадибній ділянці під ключ.

Швидко, якісно, відповідно до всіх правил посадки рослин, ми здійснимо всі необхідні підготовчі роботи і проведемо посадку рослин згідно з розробленими схемами посадки рослин.

Щоб замовити послуги з посадки рослин у Львові та Львівській області зв'яжіться з нами по телефону +380 67 310 75 40 або електронною поштою info@greenup.com.ua.

Зателефонуйте нам

+380 67 310 75 40

Залиште заявку та ми з вами зв'яжемось