Ландшафтне освітлення садової ділянки

Замовити послуги чи отримати консультацію можна по телефону:
+380 67 310 75 40

Одним з незамінних елементів ландшафтного дизайну є монтаж освітлювальних приладів: світильників, ліхтарів. Цей процес є одним із завершальних етапів благоустрою, проте до його планування слід приступати на самому початку проектування території. Маючи за плечима багаторічний практичний досвід, наші професійні дизайнери створюють справжні витвори мистецтва.

Освітлення Львів

Ми пропонуємо клієнтам різні варіанти ландшафтного освітлення ділянки. Натомість же отримаєте товар відмінної якості. Підібравши правильний тип ілюмінації, ви зможете підкреслити красу вашого двору навіть в темний час доби. Наші фахівці запропонують кілька прийнятних варіантів, серед яких обов'язково буде найбільш зручніший.

На вулиці або в приміщенні широко застосовують точкові вбудовані світильники. Це обладнання може мати симетричне і асиметричне світлорозсіювання. Є можливість монтування регульованих прожекторів. Освітлення садової ділянки має на увазі використання алюмінієвих або цинкових рам світильників. Займаючись зовнішнім освітленням, наша команда пропонує різні типи обладнання, в наявності класичні форми освітлювальних приладів і сучасні моделі. Тип такого обладнання залежить від загального стилю проекту і індивідуальних потреб клієнта.

Детальніше про наші послуги ландшафтного освітлення садової ділянки:

Ландшафтне освітлення ділянки супроводжується також установкою вуличних ліхтарів. Ми запропонуємо надійні світлодіодні ліхтарі, які оптимально впишуться в загальний стиль екстер'єру. Для приміщень практикуємо монтаж вбудованих стельових світильників, які створюють ненав'язливе світло і сприяють затишку. Не секрет, що від грамотного розміщення світильників залежить загальний зовнішній вигляд всієї території. Фонтани, статуї, лавки, клумби будуть непомітні ввечері. Навіщо ж позбавляти себе можливості прогулюватися по стежках саду і насолоджуватися красою природи?

З нашою допомогою освітлення садової ділянки підкреслить виконану роботу, розставить грамотні акценти, створить атмосферу затишку і розкоші на території. До своєї роботи ми підходимо з любов'ю і творчістю, намагаємося втілювати самі мудрі ідеї, пропонуємо оригінальні варіанти для оформлення ділянок.

Без освітлювального обладнання ландшафтний дизайн території буде виглядати незавершеним. Так як професійний і відповідальний підхід до роботи завжди був запорукою нашого успіху, команда фахівців "GreenUp!" приймає до уваги всі побажання клієнта і надає великого значення деталям. Як результат - ідеальний і стильний дизайн прибудинкових ділянок.

Освітлення садової ділянки - це абсолютно особливий елемент ландшафтного дизайну, який є завершальною ланкою благоустрою ділянки.

Компанія "GreenUp!" створить на вашій ділянці якісне ландшафтне освітлення. Для замовлення послуг з влаштування освітлення ділянок у Львові та Львівській області зв'яжіться з нами по телефону +380 67 310 75 40 або електронною поштою info@greenup.com.ua.

Зателефонуйте нам

+380 67 310 75 40

Залиште заявку та ми з вами зв'яжемось