Ландшафтний дизайн Львів

Замовити послуги чи отримати консультацію можна по телефону:
+380 67 310 75 40

Ландшафтний дизайн під ключ - комплексна послуга з благоустрою та озеленення Вашої ділянки, створення повністю реалізованого проекту. Фахівці компанії "GreenUp!" будь-яку територію перетворять на шедевр мистецтва, грамотно впишуть існуючий рельєф в проектований ландшафт. На оновленій ділянці ви зможете відмінно провести час, розслабитися, відпочити, насолодитися природою.

Ландшафтний дизайн Львів Ландшафтний дизайн ціна

Етапи створення ландшафтного дизайну

  • - Виїзд на ділянку, заміри
  • - Проектування
  • - Підготовка території, монтаж інженерних систем
  • - Виконання ландшафтних робіт

Переваги компанії "GreenUp!"

  • - Об’єднаний комфорт, красота, практичність присадибної території - це відмінна можливість відпочинку на природі: доглянутий газон, красиві клумби, витончені доріжки, оригінальні архітектурні форми. Ми створюємо красивий, практичний і в той час ексклюзивний дизайн.
  • - У нас професійна команда. При виробництві автор проекту виконує нагляд. Ми працюємо в області ландшафтного проектування і дизайну більше 14-ти років і зарекомендували себе відповідальним і грамотним партнером та постачальником послуг. Гарантуємо готовий результат у домовлених термінах.
  • - Не перевищуємо договірну вартість. Ви з самого початку з точністю знаєте повну вартість ландшафтних робіт, влаштувавши свою присадибну територію "під ключ".

Якщо ви хочете замовити ландшафтний дизайн під ключ - зв'яжіться з нами по телефону +380 67 310 75 40 або електронною поштою info@greenup.com.ua. Ми працюємо у Львові та Львівській області. Беремося за проекти різної складності. Фахівці компанії "GreenUp!" завжди готові виїхати на ділянку для ознайомлення з територією і для надання консультації.

Зателефонуйте нам

+380 67 310 75 40

Залиште заявку та ми з вами зв'яжемось