Проектування і влаштування квітників

Замовити послуги чи отримати консультацію можна по телефону:
+380 67 310 75 40

Квітники - декоративні елементи ландшафтного дизайну, які виконують акцентні функції або служать фоном, доповненням малих архітектурних форм, вхідних груп і т.п. Дизайн для кожного квітника створюють окремо, так, щоб вигляд території або окремої зони став більш виразним. Єдиних вимог до форми, виконання таких композицій немає. Важливо, щоб вони поєднувалися з обраним стилем ландшафтного дизайну. Компанія "GreenUp!" виконує проектування, розробляючи оформлення декоративних елементів, включаючи квітники. Рослини для посадки в них включаються в асортиментну відомість дендроплана.

Квітники Львів

Етапи створення квітника

Форма, розташування, розмір. Клумба може бути домінантою в оформленні території або окремої зони. У цьому випадку її розміри збільшені, вона розташовується по центру або в акцентній точці - такою, що відразу звертає на себе увагу. Якщо квітник використовується разом з іншими елементами озеленення, його розмір може бути невеликим. Форма залежить від стилю ландшафтного дизайну. Для регулярного стилю характерні симетричні, геометрично правильні форми, для пейзажного - довільні, асиметричні.

Підбір кольорів. Декоративна композиція створюється як екосистема, яка може розвиватися при мінімальному догляді. Для цього види і сорти для неї підбирають з урахуванням умов освітленості обраного для розміщення місця, зволоженості ґрунту, інших факторів. Вони повинні поєднуватися один з одним, не «конфліктувати». Їх вибирають за кольором, періоду і тривалості цвітіння, густоті зелені, висоті дорослих рослин. Сорти комбінують, щоб забезпечити найбільш тривале цвітіння (коли одні квіти на клумбі відцвітають, зацвітають інші). Квітник може бути багатоярусним: від грунтопокривних квітів по краях до високих квітучих кущів в центрі.

Посадка рослин. На першому етапі готують майданчик для квітника: її розмічають, надають їй потрібну форму. Ґрунт удобрюють, якщо потрібно - профіліють. Далі виконують посів насіння, посадку розсади або саджанців (при цьому враховують вимоги конкретного сорту до часу перенесення у відкритий ґрунт). У перший час після облаштування квітника потрібен особливий догляд: прополка, полив, внесення добрив.

Догляд за квітником. Полягає в прополюванні, поливі, внесення добрив, захисту від шкідників. Видовий склад рослин можна поступово змінювати. При заміні одних сортів іншими "GreenUp!" рекомендує враховувати вимоги рослин до характеристик ґрунту, освітленості, поливу.

Партерний квітник

Це - орнаментальні квіткові композиції. Можуть мати складну форму. Декоративні рослини в складі них саджають щільно, групують, щоб створити певний візерунок. За допомогою партнерів оформляють парадні зони. Зазвичай їх використовують для вхідних груп. Для парадного квітника рекомендується використовувати рослини з тривалим періодом цвітіння. Їх розташовують так, щоб композиція виглядала привабливо з будь-якої точки огляду. Вона може бути доповнена системою освітлення, малими архітектурними формами, іншими елементами благоустрою.

Клумба

Традиційна декоративна композиція, з оформлення може перегукуватися з партером. Для облаштування можуть використовуватись підняття майданчика. Форма - довільна. Компанія "GreenUp!" виконує облаштування килимових і квіткових клумб.

Міксбордер

Використовується як обрамлення доріжок, будівель, газонів. У складі - рослини, що мають велику висоту, можливо використовувати однолітні, багатолітні види кущів. Частіше застосовується для регулярного ландшафтного стилю. У регулярному стилі замість міксбордерів використовують рабатки (композиції обмеженої ширини), так само можливо використати стрічкові композиції - сумісні з рослинами одного сорту з пишним цвітінням.

Модульні композиції

У складі таких композицій використовуються "модулі" - ділянки, на яких щільно садять рослини одного виду. Різні за формою і розміром модулі об'єднують в візерунок, малюнок. Їх розташування може бути симетричним або створювати певну композицію.

Ландшафтні дизайнери компанії "GreenUp!" допоможуть спланувати квітники для вашої ділянки, розроблять їх ескізи, підберуть квітучі рослини, чагарники. Ми облаштуємо клумби та інші декоративні композиції, забезпечимо догляд за ними.

Для замовлення послуг з влаштування квітників у Львові та Львівській області зв'яжіться з нами по телефону +380 67 310 75 40 або електронною поштою info@greenup.com.ua.

Зателефонуйте нам

+380 67 310 75 40

Залиште заявку та ми з вами зв'яжемось