Садові доріжки

Замовити послуги чи отримати консультацію можна по телефону:
+380 67 310 75 40

Садові доріжки грають важливу роль в презентабельному зовнішньому вигляді доглянутого і красивого саду. Доріжки виконують безліч функцій: зручний доступ до грядок, клумб, перевезення різних вантажів. Процес облаштування доріжок вимагає знання маси специфічних моментів, якими досконало володіють тільки професіонали.

Садові доріжки Львів

Переваги співпраці з компанією "GreenUp!"

Висококваліфіковані фахівці компанії "GreenUp!" оперативно і якісно проведуть укладання садових доріжок. Після отримання заявки від клієнта, наш фахівець виїжджає за вказаною адресою з метою обстеження території. Наш майстер відповість на всі питання, надасть рекомендації щодо вибору матеріалу і розташуванню доріжок. На даний момент часу користуються великим попитом стежки з бетону, тротуарної плитки або бруківки. Кожен з цих видів відрізняється індивідуальними особливостями.

Наша досвідчена команда в процесі роботи використовує екологічно чисті матеріали високої якості, які мають відмінні експлуатаційні характеристики: міцність, надійність, стійкість до різких перепадів температурних режимів. Пропоновані нами види матеріалів для садових стежок піддаються легкому очищенню. Ми працюємо на результат і в процесі роботи враховуємо всі побажання замовника, а також особливості ділянки.

Бетонні доріжки

Бетонна монолітне покриття активно використовується для садових стежок. Вони мають величезний експлуатаційн термін. Основними особливостями доріжок з бетону є:

 • - Тривалий термін служби;
 • - Високий рівень міцності;
 • - Стійкість до механічних навантажень і різких перепадів температурних режимів;
 • - Відсутні будь-які обмеження в конфігурації;

Фахівці компанії "GreenUp!" не рекомендують укладати бетонні доріжки, якщо близько розташовані ґрунтові води, а також на ділянці є значний ухил. Тому що рух ґрунту може спровокувати появу тріщин на стежках. Крім усього іншого цей вид доріжок досить важко змінити, тому перш ніж замовити у нас послугу укладання бетонного покриття стежок вартує добре все продумати. Технологічний процес передбачає виконання таких дій:

 • - Виїмка ґрунту орієнтовно від 20 до 40 см;
 • - Влаштування бордюру;
 • - Укладання геотекстилю, піску і щебеню;
 • - Заливка бетонної суміші, марки М300;

Садові доріжки з тротуарної плитки

Вартість робіт з укладання садових доріжок безпосередньо залежить від обраного матеріалу. Тротуарна плитка за ціною відноситься до числа бюджетних матеріалів, але при цьому є досить практичною. При її виготовленні використовується піщано-цементна суміш, куди додаються різноманітні барвники. Плитка для укладання садової доріжки з тротуарної плитки має товщину від 45-80 мм.

За рівнем міцності тротуарна плитка створює активну конкуренцію натуральному каменю. Як показує практика, найбільш ходовими розмірами вважаються 30х30, 40х40, 50х50. За технологією виробництва плитка підрозділяється на вібропресовану і вібролиту. Перший варіант ідеально підходить для укладання садових доріжок, другий - частіше використовується для автомобільних проїздів і доріжок головного входу. Наші кваліфіковані фахівці проводять мощення садових доріжок з тротуарної плитки поетапно:

 • - Ґрунт виймається на глибину орієнтовно 30 см.
 • - Виставляється бордюр, що перешкоджає "роз'їзду" плитки.
 • - Для запобігання руйнувань цілісності полотна проводиться укладання геотекстилю.
 • - Насипається шар піску.
 • - Процес укладання плитки і зафугування стиків за допомогою піску.

Яке б Ви покриття не вибрали наші фахівці до виконання кожного замовлення відносяться сумлінно і відповідально. Тому кожна виконана нами робота з укладання садових доріжок буде відповідати всім необхідним нормам і Вашим бажанням.

Доріжки з бруківки

Садові доріжки з бруківки відносяться до бюджетного варіанту. Укладання доріжки з бруківки наші фахівці можуть зробити декількома способами. Бруківка має масу позитивних властивостей:

 • - доступна ціна;
 • - презентабельний зовнішній вигляд;
 • - високий рівень міцності на стиск;
 • - стійкість до механічних впливів і температурних режимів.

Доріжка укладається за аналогічною технологією мощення тротуарної плитки.

Замовлення укладання садових доріжок

Щоб замовити послуги з укладання садових доріжок у Львові та Львівській області зв'яжіться з нами по телефону +380 67 310 75 40 або електронною поштою info@greenup.com.ua.

Зателефонуйте нам

+380 67 310 75 40

Залиште заявку та ми з вами зв'яжемось